Portal_background_image

يادواره شهداي آلاله هاي سرخ شهرميلاجرد برگزارشد.

یادواره شهدای آلاله های سرخ صبح امروز به همت بسیج دانشجویی واساتید دانشگاه پیام نور میلاجرد با حضوراتابکی بخشدار،حیدری شهردار،مخلص آبادی فرمانده سپاه شهرستان ورسولی فرمانده سپاه میلاجرد،پیکرستان رئیس دانشگاه واساتید ودانشجویان دانشگاه پیام نور میلاجرد درمحل این دانشگاه برگزارشد.

دراین مراسم معنوی رییس دانشگاه پیام نور میلاجردضمن عرض خیرمقدم باتوجه به فرارسیدن ایام اربعین حسینی گفت: اربعین اتفاق عجیبی در تاریخ اسلام است چرا که یادآور واقعه ی عاشورا می باشد، در حقیقت عاشورا روز عجیبی برای تاریخ اسلام است، عاشورا به ما درس شهادت، درس زیر بار ظلم نرفتن را می آموزد، برگزاری مراسم های عزاداری عاشورا و اربعین حسینی فرهنگ شهادت را در ما زنده نگه می دارد.

درادامه سرهنگ مخلص آبادی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان به عنوان سخنران مراسم گفت شهدای ما مانند دیده بان های شهر بودند، قبل از همه ی مردم رویدادها را دیدند و با بصیرتی که داشتند بهترین راه را که همان دفاع از اسلام و ولایت فقیه بود انتخاب کردند و در آخر این راه ختم به شهادت که بهترین عاقبت بخیری است شدند.

فرمانده ناحیه کمیجان در ادامه سخنان خود درباره ی ویژگی های تفکر بسیج گفت: گمنامی و دشمن شناسی یکی از شاخص ترین ویژگی بسیج است.

وی اظهار کرد: شهدای دفاع مقدس بسیجی بوده اند، و حتی شهدای کربلا هم دارای روحیه بسیج بوده اند، بسیج منحصر به زمان ما و کشور ما نیست، در همه ی مکان ها و در همه ی زمان ها فرهنگ بسیج بوده است، ما از صدر اسلام تا کنون شاهد وجود فرهنگ بسیج بوده ایم.

مخلص آبادی خاطر نشان کرد: در هر رخدادی که ما شاهد روحیه بسیج بوده ایم آن رخداد ماندگار شده است، چرا شهدای ما در ذهن ها مانده اند و اثر گذار شده اند، چون با روحیه بسیجی جنگیدن، چون برای دفاع از اسلام جنگیدن و همین رمز ماندگاری شهدا بوده است.


 

 


دسته بندی

روابط عمومی بخشداری


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها  یوسف غریبی به سمت بخشدار میلاجرد منصوب شد .