Portal_background_image

جلسه هماهنگي شهرك صنعتي و شهرك گلخانه اي ميلاجردبرگزارشد

در جلسه ای با حضور فیلی معاون عمرانی استانداری و مقدسی نماینده مردم اراک کمیجان و خنداب در مجلس شواری اسلامی و جمعی از مسئولین شهرستان کمیجان مشکلات شهرک صنعتی میلاجرد مجتمع گلخانه ای مورد بررسی قرار گرفت.

درابتدا اتابکی بخشدارضمن عرض خیرمقدم گزارش مبسوطی ازاقدامات دولت تدبیر وامید ومشکلات عمرانی واقتصادی بخش میلاجرد ارائه نمود.

فیلی معاون عمرانی استانداری مرکزی با اشاره به اهمیت ایجاد زیرساخت ها در شهر میلاجرد گفت: تلاش خواهیم کرد موانع موجود را هرچه زودتر مرتفع کنیم و زمینه را برای ایجاد شهرک صنعتی در این شهر فراهم کنیم.

سیامک سلیمانی فرماندار شهرستان کمیجان توجه به اهمیت تحقق شعار سال و همچنین خشکسالی های سال های اخیر در منطقه، بر لزوم ایجاد شهرک صنعتی در شهر میلاجرد در جهت رونق تولید در این شهر و ایجاد اشتغال پایدار تاکید کرد.

همچنین در این جلسه مشکلات راه های مواصلاتی شهری و روستایی از سوی مسئولین این شهر مطرح شد.

حجت الاسلام محمدی، امام جمعه شهر میلاجرد معضل بیکاری را در این شهر بسیار مهم دانست و افزود: ایجاد شهرک صنعتی و شهرک گلخانه ای در این شهر در رفع این معضل اجتماعی بسیار راه گشا خواهد بود.

مقدسی نماینده مردم اراک کمیجان و خنداب در مجلس در این جلسه ایجاد زیر ساخت های لازم برای اجرای طرح های مختلف اقتصادی را بسیار مهم عنوان کرد و گفت: باید همه دستگاه های مرتبط تلاش کنند با ارائه راهکار های مناسب موانع موجود رفع شوند.

در پایان جلسه، رفع موانع ایجاد شهرک صنعتی میلاجرد، تخصیص اعتبار لازم جهت احیای نهر سنتی میلاجرد، تامین قیر و آسفالت جهت معابر شهر میلاجردواصلاح نقطه حادثه خیز خاتم آباد از مصوبات این جلسه بود.

در حاشیه این جلسه از محل ایجاد شهرک صنعتی شهر میلاجرد با حضور مسئولین استانی و شهرستانی بازدید شد.

 

 

 

 


دسته بندی

بخشداری میلاجرد


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها